Школска 2019/2020. година

Заказивање термина за упис и тестирање будућих првака

Тестирање ученика и упис у школу ће се обавити у периоду од 1. јуна до 20. јула 2020. године...

Поштовани родитељи будућих првака,

Заказивање термина тестирања телефонским позивом биће извршено у периоду од 27. маја до 3. јуна тако што ће педагог школе, Иванка Момиров, контактирати родитеље у циљу утврђивања тачног термина за тестирање.

Упис и тестирање ће се вршити истог дана.

Предуслов за тестирање и упис јесте обављен лекарски преглед. Обављен лекарски преглед је предуслов да се дете упише у први разред. Изузетак је само лекарско уверење које је дете добило пре 16. марта 2020. године, тј. понесите лекарско уверење ако сте дете водили на преглед пре објављивања ванредног стања или код приватног лекара.

Ове године није потребно да понесете ниједан документ приликом уписа јер ће сви подаци бити прибављени по службеној дужности електронским путем.

Све додатне информације у вези са уписом ученика и тестирањем можете добити:

• путем телефона: 064/824-71-40 (Иванка Момиров)

Електронско заказивање за упис и тестирање првака почиње од 28. маја

Електронско заказивање за упис и тестирање првака можете извршити самостално путем сајта еУправе.

Опширније:http://www.mpn.gov.rs/elektronsko-zakazivanje-za-upis-i-testiranje-prvaka-pocinje-od-28-maja/