Школска 2020/2021. година

Пројекат „Заштићена природна добра“

Ученици 7. разреда су правили флајере на тему заштићеног природног добра у Србији и свету, коју су претходно извукли. Упутства за израду су добили од наставника биологије (Маја Обрадовић Вукосављевић) и географије ( Бранка Спирковић, Роберт Мучи). На иновативном и угледном часу корелације биологије и географије су представљали своју дестинацију и имали прилику да се окушају у улози туристичког водича. Имали смо прилику да чујемо занимљивости и упознамо нове дестинације, да сазнамо одлике и разноврсност живог света појединих националних паркова у Србији и у свету. Ово је било занимљиво путовање за све учеснике. Пројекат је успешно завршен, а од  ученичких радова - флајера је формирана изложба у холу школе. Због прописаних актуелних мера нисмо у могућности да вас позовемо да је погледате у школи, па то можете учинити путем званичног сајта наше школе.

Маја Обрадовић Вукосављевић