Школска 2016/2017. година

ОБАВЕШТЕЊЕ – КРАЈ 1. ПОЛУГОДИШТА

22.12. 2017. Г. ЈЕ ПОСЛЕДЊИ НАСТАВНИ ДАН У 1. ПОЛУГОДИШТУ, КАДА СЕ РАЗМАТРА УСПЕХ У УЧЕЊУ И ВЛАДАЊУ, НАКОН ЧЕГА СЕ ОБАВЕШТАВАЈУ РОДИТЕЉИ НА РОДИТЕЉСКИМ САСТАНЦИМА.

ПОВОДОМ ЗАВРШЕТКА 1. ПОЛУГОДИШТА ОРГАНИЗУЈУ СЕ РАЗЛИЧИТЕ АКТИВНОСТИ – УЧЕНИЦИ ШКОЛЕ УКРАСИЛИ СУ ЦЕЛУ ШКОЛУ НОВОГОДИШЊИМ МОТИВИМА, А УЧЕНИЦИ ВИШИХ РАЗРЕДА СА ПРОФЕСОРКОМ СРПСКОГ ЈЕЗИКА, МАШОМ ВУЛЕТИЋ И НАСТАВНИКОМ ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ ЈОВИЦОМ АТАНАЦКОВ НАПРАВИЛИ СУ НОВОГОДИШЊИ БАЗАР И ОД ПРИХОДА СУ ОБЕЗБЕДИЛИ 1 УЧЕНИКУ БЕСПЛАТНУ ЕКСКУРЗИЈУ И ЈЕДНОЈ УЧЕНИЦИ БЕСПЛАТНО МАТУРСКО ВЕЧЕ.

ВИШИ И НИЖИ ТАКОЂЕ ЋЕ БИТИ ГЛЕДАОЦИ НОВОГОДИШЊЕ ПРЕДСТАВЕ ''ПАРАДРАКУЛОЗА И ДЕДА МРАЗ'' КОЈУ СУ ПРИПРЕМИЛИ УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ – НАША ДРАМСКА ГРУПА СА ПРОФЕСОРКАМА СРПСКОГ ЈЕЗИКА МАРОМ МИХАЈЛОВ ЂОРЂЕВИИ и ДАНИЈЕЛОМ СТАНКОВИЋ ЋУЛИБРК.

У СРЕДУ, 20. 12. 2017. УЧЕНИЦИ ГРАЂАНСКОГ ВАСПИТАЊА СА СВОЈОМ ПРОФЕСОРКОМ АНОМ САВИЋ АЛБУ ОБИШЛИ СУ ДНЕВНИ БОРАВАК И ИЗНЕНАДИЛИ ИХ НОВОГОДИШЊИМ ПОКЛОНИМА.

У ЧЕТВРТАК, 21. 12. 2017. ГОДИНЕ УЧЕНИЦИ СА ПОСЕБНИМ ПОТРЕБАМА И ИЗ СОЦИО УГРОЖЕНИХ СРЕДИНА БИЋЕ ГОСТИ КОД АКТИВА ЖЕНА 1. МЗ, А РОДИТЕЉКА МАЈА ЋУКОВИЋ ЋЕ УЧЕНИЦИМА НИЖИХ РАЗРЕДА ПОДЕЛИТИ НОВОГОДИШЊЕ ПАКЕТИЋЕ.

ОД 22 – 26. 12. 2017. РАЗМАТРА СЕ УСПЕХ У УЧЕЊУ И ВЛАДАЊУ, НАКОН ЧЕГА СУ РОДИТЕЉСКИ САСТАНЦИ И ПОДЕЛА КЊИЖИЦЕ.

ОД 25. 12. 2017. ПОЧИЊЕ ЗИМСКИ РАСПУСТ КОЈИ ТРАЈЕ ДО 12. 1. 2018. ГОДИНЕ.

У ТОКУ РАСПУСТА 24. И 25. 12. ЈЕ БАДЊЕ ВЕЧЕ И БОЖИЋ ЗА СВЕ ПРИПАДНИКЕ КОЈИ БОЖИЋ СЛАВЕ ПО ГРЕГОРИЈАНСКОМ КАЛЕНДАРУ, А 6. И 7. ЈАНУАРА ЈЕ БАДЊЕ ВЕЧЕ И БОЖИЋ ЗА СВЕ ПРИПАДНИКЕ КОЈИ БОЖИЋ СЛАВЕ ПО ЈУЛИЈАНСКОМ КАЛЕНДАРУ.

Ту су и празници - СВЕТИ СТЕВАН, СВЕТИ ВАСИЛИЈЕ...

КАО И ПРОСЛАВА НОВЕ ГОДИНЕ, ПА СВИМА ЖЕЛИМО ДОБРО ЗДРАВЉЕ У СРЕЋНУ НАСТУПАЈУЋУ ГОДИНУ.

ИЗМЕНОМ КАЛЕНДАРА ДРУГО ПЛУГОДИШТЕ ПОЧИЊЕ У ПОНЕДЕЉАК, 15. 1. 2018.

РАСПОРЕД СМЕНА

НИЖИ РАЗРЕДИ СУ ПРЕ ПОДНЕ И ДОЛАЗЕ НА НАСТАВУ У 7.30,

А ВИШИ РАЗРЕДИ СУ ПО ПОДНЕ И ДОЛАЗЕ НА НАСТАВУ У 13.00

БЕЗ ОБЗИРА НА УСПЕХ, СВИМА ЖЕЛИМ ДА СЕ ЛЕПО ОДМОРИТЕ, ЈЕР НАМ ЈЕ ОДМОР СВИМА НЕОПХОДАН, ДА БИСМО МОГЛИ ДА НАСТАВИМО ДАЉЕ И ДА СА УСПЕХОМ ЗАВРШИМО РАЗРЕД. ПОРЕД ОДМОРА ЖЕЛИМ ДА НЕШТО И ПРОЧИТАТЕ, ОБНОВИТЕ ИЛИ НАУЧИТЕ ПРОПУШТЕНО.

У ТОКУ ЗИМСКОГ РАСПУСТА ОД 9 – 11. 1. 2018. ОРГАНИЗОВАЋЕ СЕ ДОПУНСКА НАСТАВА ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИМА ЈЕ ОВАЈ ВИД РАДА НЕОПХОДАН И О ТОМЕ ЋЕ ТЕ СЕ ДОГОВОРИТИ СА СВОЈИМ ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИЦИМА. ОРГАНИЗОВАЋЕ СЕ И ДОДАТНА НАСТАВЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ ЖЕЛЕ ДОДАТНО НЕШТО ДА НАУЧЕ, КАО И ПРИПРЕМА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ.

ПЛАН РАДА - ДОПУНСКА

ВИШИ РАЗРЕДИ – ОД 8.00 – 10.30

НИЖИ РАЗРЕДИ – ОД 10.30 – 12.00

РАСПОРЕД ДОПУНСКЕ И ДОДАТНЕ НАСТАВЕ БИЋЕ НА ВРАТИМА ШКОЛЕ.

II ПОЛУГОДИШТЕ ПОЧИЊЕ У ПОНЕДЕЉАК – 15. ЈАНУАРА 2018. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД СМЕНА:

НИЖИ РАЗРЕДИ - ПРЕ ПОДНЕ У 7.30

ВИШИ РАЗРЕДИ – ПО ПОДНЕ У 13.00

СВИМА СРЕТНИ НОВОГОДИШЊИ И БОЖИЋНИ ПРАЗНИЦИ.

СРЕЋНА НОВА 2018 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

КОЛЕКТИВ ОШ ''ЂУРА ЈАКШИЋ''