Шта знаш о здрављу

У уторак 10.4.2018. одржало се општинско такмичење „Шта знаш о здрављу“. Организатор такмичења био је Црвени крст општине Ковин. Такмичење се одржало у сали Црвеног крста. Ученици који су представљали нашу школу остварили су одличан успех; прво место освојила је наша ученица Даница Шкрбић. Нађа Пивљаковић, Снежана Стојшић, Ангелина Буљугић и Никола Петровић остварили су одличан успех. За тај успех заслужена је и наставница биологије Маја Обрадовић. Ученици су током распуста долазили у школу да би се припремили што боље за такмичење. Покрајинска смотра ће се одржати у четвртак 12.4.2018. у Новом Саду у спортској хали „Спенс“. Нашу школу, као и општину, у Новом Саду ће представљати Даница Шкрбић, којој желимо пуно среће.