Наши „клинци“ на музичком фестивалу

Музичком фестивал Клинци певају хитове несумњиво је једна од омиљених ковинских манифестација за децу. Прилику да покажу свој музички таленат искористили су и бројни ученици наше школе. Сви учесници изнели су позитивне коментаре о овом искуству, а најбољи су утисци оних који су поред тога добили и признања. Два ученика четвртог разреда, такмичећи се у групи млађег узраста, понела су награде за прво место – Аљоша Фила је са песмом Пусти ритам да те вози Тропико бенда освојио прво место према одлуци жирија, а Тадију Поповића и Музику на струју , песму Бајаге и инструктора, публика је одабрала као најбољег. Међу учесницима старијег узраста 2. место жиријa освојила je Јована Ранчић (7. разред) , која је певала песму My immortal америчког рок бенда Evanescence, а за 3. место жири је одабрао Огњена Вукића (6. разред) и песму Despacito порториканског певача Луиса Фонсија. Снимци ових сјајних наступа објављени су на профилу Центра за културу Ковин, тако да ко није био у прилици да испрати „Клинце“, може их погледати на овај начин.

kphit