Општинско такмичењe из биологије

Општинско такмичење из биологије одржано је у ОШ „Десанка Максимовић“ у Ковину 9.3.2019. године.

Такмичење је одржано само за 7. и 8.разред, а ученици су се рангирали редом према броју поена. Максимални број поена на тесту је 100.

7. разред

Андреј Ћулибрк из 7-1 је са 96 поена убедљиво најбоље рангиран ученик и у 7. и у 8. разреду. Додељена му је диплома за 1. место. Пласирао се на окружно такмичење.

Милица Максимовић и Анђела Илић из 7-2 се похваљују за учешће, до дипломе за 3. место и пласмана на даље такмичење делило их је 3, односно 4 поена.

8.разред

Мила Марковић и Јасмин Ибрахим из 8-2 су најбоље рангиране у 8.разреду , додељене су им дипломе за 1.место и пласирале су се на окружно такмичење.

Владимир Цветковић из 8-1 се пласирао се на окружно такмичење и додељена му је диплома за 2. место.

Наши резултати

Додељено је 8 диплома, а 4 од њих нашим ученицима- 3 дипломе за 1.место и 1 диплома за 2.место. Од шесторо ученика, четворо се пласирало на даље, окружно такмичење. Ово их уједно чини најбоље пласираним биолозима у општини.

предметни наставник: Маја Обрадовић

bioopst