Премијера „С Деда Мразом око света“

У четвртак 20.12.2018. од 11.00 у Центру за културу Ковин премијерно је одиграна позоришна представа „С Деда Мразом око света“. Деца и васпитачи из Предшколске установе „Наша радост“ организовано су дошли. На улазу су их дочекали ученици четвртих разреда наше школе заједно са својим учитељицама Маријом Поповић, Весном Анђелков и Мином Ђукић, пожелели им добродошлицу и помогли им да се сместе у позоришну салу. Врло концентрисано и пажљиво испраћена је представа, а са одушевљењем је дочекан моменат да се Деда Мразу „наручи“ жељени поклон. Одмах након завршетка прве представе и испраћаја предшколаца, стигла је нова публика – ученици млађих разреда ОШ „Ђура Јакшић“у пратњи учитеља и директорке. Још једно успешно играње чланова драмске секције поново је добило аплаузе, смех, честитке и, што их је посебно обрадовало, слатке мафине од учитељице Мине - дух представе пренео се тако и на стварност. Следеће играње представе „С Деда Мразом око света“ најављено је за недељу 23.12.2018. од 17.00 у Центру за културу Ковин. На тај начин драмска секција ушла је у програм „Новогодишњег базара“ што представља једну нову сарадњу са Удружењем грађана „Ковинка“, које је и организатор ове занимљиве манифестације.