Прослава школске славе Светог Саве

Данашњу свечаност, припремиле су са својим ученицима трећег и четвртог разреда,учитељице, Весна Анђелков, Јелена Јовановић (хор нижих разреда), Марија Поповић, наставница музичке културе Снежана Качина (хор виших разреда) и наставник ликовне културе, Јовица Атанацков.

Након свечане представе, директорка школе, Иванка Момиров, обратила се свим присутним гостима, наставницима и ученицима. Изразила је своје одушевљење извођењем представе "Најдрагоценији бисер" и композицијама које су извели хор нижих и виших разреда. Захвалила се гостима који су својим присуством увеличали нашу свечаност и честитала славу.

Наша школа има изузетне ученике и овом приликом су истакнуте, похваљене и награђене Светосавском наградом: Глигоријев Исидора, ученица IV3 и Ранчић Јована, ученица VIII2 oдељења.

Након уручених награда, вероучитељ Душан Васић је са ученицима и директорком школе, приступио церемонији резања славског колача.

На крају, организовано је послужење славским житом и перецама.

У духу православља, мира и љубави је протекао овај велики празник.

Е-адреса: oskovin@gmail.com