Архива чланака

Svetski dan sećanјa na žrtve saobraćajnih nezgoda

16. 11. 2014. godine obeležen je svetski dan sećanja na žrtve saobraćajnih nezgoda, gde smo preko razglasa informisali sve učenike o ovom značajnom datumu, kao i o aktivnostima koje ćemo sprovoditi tokom nedelјe.
U toku nedelјe organizovali smo čas odelјenskog starešine koji je posvećen ovoj tematici uz korišćenje materijala koji smo dobili od Agencije za bezbednost saobraćaja, učenicima od 1 – 6. razreda podelili promotivni materijal, učenici su na časovima srpskog jezika pisali sastave i pesme, a na časovima likovne kulture pravili panoe u vezi teme.
Učenici nižih razreda su pogledali edukativni crtani film u vezi bezbednosti u saobraćaju.
Učenici viših razreda fotografisali su opasne raskrsnice u našem gradu, a sve u cilјu kako bi skrenuli pažnju i informisali decu i vozače na ovu važnu temu.
Takođe smo obavestili policiju da u okolini škole pojačaju svoje prisustvo, posebno prilikom dolaska i odlaska dece iz škole.
{morfeo 261}