Poseta roditelja školi

U odelјenju I-1 čas Svet oko nas, održali su roditelјi tehnolog Popadić Jelena i veterinar Korać Saša. Nastavna jedinica je bila: ''Domaće životinјe i gajene biljke''.

Govorili su o ishrani domaćih životinja, njihovim karakteristikama, lečenju, značaju za čoveka i načinu gajenja na farmi.

Na slikovit način objašnjeno je gajenje životinja, kao i pokazani instrumenti i lekovi koji se koriste radi prevencije i lečenja životinja.Strplјivo su odgovarali na postavlјena dečija pitanja. Na taj način su ostvarili zanimlјiv kontakt sa svojom decom i njihovim drugovima, približili školu roditelјima, kao zainteresovali decu za različita zanimanja kojima se bave njihovi roditelјi. Pozvani smo da i posetimo farmu u Gaju gde oni rade i da sve to vide i dožive.

Hvala im na saradnji, zanimlјivom času, a pozivamo i druge roditelјe da nam se pridruže u ostvarenju ovakvih ideja.
{morfeo 402}

Učenici I-1 i učitelјica Vesna Anđelkov