Proslava dana škole 2010. Štampa

Od 22 – 26. 3. 2010. je nedelja dana škole.

Organizujemo razne  aktivnosti

Niži razredi

·                Ponedeljak, - sportske igre za učenike od 1 - 4. razreda

·                Utorak, –  muzičke igre za učenike od 1 - 4. razreda - gosti su na budući prvaci iz predškolske ustanove ''naša radost''

·                Sreda, - predstava za učenike ''san letnje noći''

·                Četvrtak, maskembal od 1 - 4. razreda

·                Petak, crtani film za učenike od 1 - 4. razreda

Viši  razredi, razgovori na temu -  šta čitamo - šta slušamo, posadi svoju biljku, uredi svoju učionicu, predavanja o psihijatrijskim bolestima, humanitarna akcija - odeća za bolesnike naše bolnice, slavni umetnici... Izložbe tehničkih i likovnih radova- prodajni bazar, kviz - koliko poznajem svog druga, zanimljivi logički zadaci iz matematike, fizike, femije, biologije.

U petak, 26. 3. 2010. U 18,00 časova je  predstava viših razreda pod nazivom ''san letnje noći''  za penzionere, roditelje i kolektiv.

Drugi deo aktivnosti su sportski susreti - u petak je finale

Sve aktivnosti tokom nedelje pratiće i beležiti članovi novinarske sekcije koji će svoje članke o danu škole objaviti u narednim zidnim novinama

Biblioteka raspisuje konkurs za literarne radove. Najuspešniji će biti nagrađeni.

Pored škole, nagrade učenicima obezbedili su i sponzori

Svima koji su pomogli obeležavanje dana škole najsrdačnije se zahvaljujemo.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."