Посета директорке Основне школе "Станко Марић" нашој школи

Нашу школу је 29. септембра 2020. године посетила Радмила Марчић, директорка београдске Основне школе "Станко Марић", заједно са својим сарадницима Весном Ивковић и Љиљаном Толимир.

Делегацију "Станкове" школе примио је Саша Петровић, а циљ посете је сарадња између школа, тј. договор у вези са  планирањем и реализацијом заједничких активности ученика и наставника ОШ „Станко Марић“ и ОШ „Ђура Јакшић“.

Директори школа су закључили да је размена искуства између наставника и ученика школа које припадају различитим школским управама од великог значаја за унапређење квалитета образовно васпитног рада и да би сарадња те врсте у периоду који следи била велики корак у том правцу. С тим у вези планира се посета Основној школи "Станко Марић" са наше стране, а идеја је да наши наставници у тој школи реализују своје угледне часове  и "Станковим" ученицима покажу шта то имају прилику да виде наши ученици од својих наставника.

Верујемо да смо овим отпочели једну лепу и успешнуи сарадњу!