Пројекат ученика 7. разреда - енглески језик

На часовима енглеског језика ученици имају прилику да раде пројекте којима показују своје знање енглеског језика, али и много више. Овим пројектом поред познавања енглеског језика, ученици су показали своју креативност и лична интересовања.

Једна од тема је била "Позната личност" и ученици су добили задатак да глуме новинаре, изаберу омиљену познату личност и напишу о њој битне информације и неке занимљиве чињенице. Поред тога требало је украсити рад како би изгледао као новински чланак.

Друга тема је била "Важан догађај у мом животу" где су ученици могли да опишу неки догађај који је за њих био јако важан и да украсе рад фотографијама или цртежима који подсећају на тај догађај.

Сви ученици који су радили на овим пројектима су одрадили сјајан посао, па изложбу њихових радова погледајте у наставку.

folder Радови ученика 7. разреда - енглески језик