Школска 2018/2019. година

Екскурзија 6. разреда

Петак и суботу, који су обележили смену маја и јуна, ученици 6. разреда провели су на својој првој дводневној екскурзији. На рути која је обухватила Текериш, Тршић, Троношу, Бању Ковиљачу, Дивчибаре, Бранковину и Ваљево, шестаци су показали најлепше лице наше школе, где су им локални водичи упућивали само речи похвале за понашање при обиласцима. Занимљиве локације биле су мотивишуће за групу, упркос киши и хладном времену нетипичном за ово доба године. Забава није изостала – певање у аутобусу, играње у парковима за децу, куповина ситница, безброј сладоледа, унакрсно шминкање дечака и девојчица, дотеривање за журку и журкање, дружење по собама уз грицкалице и сокове....тако да ниједно очекивање није изневерено, па су сви са осмесима изашли из аутобуса у Ковину.