Школска 2018/2019. година

Припреме за новогодишњу представу

Драмска секција наше школе ове школске године почела је са радом крајем октобра, када су одржане аудиције за све заинтересоване ученике. Након увођења ученика у евиденцију похађача драмске секције, позвани су петаци и шестаци да учествују у организацији представе за крај календарске године. Одабрани текст „С Деда Мразом око света“ окупио је групу од 23 ученика коју чине Барбара Будисављевић, Аљоша Фила, Невена Радић, Страхиња Кривошић, Јован Вујичин, Маша Дивац, Јана Стојковић, Ања Кубуровић, Дијана Алијевић, Новак Келе, Тадија Поповић, Милош Гвозденовић, Нађа Пријовић, Марина Пејчић, Невена Брадањи, Исидора Богдановић, Исидора Стевановић, Анђела Јовановић, Јована Венцер, Ивона Јованов, Филип Живанов, Тијана Шогор и Дуња Петровић и наставнице које воде драмску секцију у школи Данијелу Станковић Ћулибрк, Ољу Новокмет и Марију Михајлов Ђорђевић. Заједнички рад трајао је готово два месеца, обележили су га разни занимљиви и креативни моменти, као што је то увек случај са нашом секцијом. Премијера се очекује 20.12.2018. у 11.00 када ће прилику да погледају ову представу имати деца из ПУ „Наша радост“, а у 11.45 представа ће се играти за наше ученике од 1. до 4. разреда. Грађани Ковина и ученици старијих разреда моћи ће да погледају репризу представе у недељу 23.12.2018. у 17.00 у Центру за културу Ковин.