Школска 2018/2019. година

Покрајинскa Смотрa рецитатора "Песниче народа мог"

На Покрајинској Смотри рецитатора, која је одржана 12.априла 2019.године, у Сечњу, учествовале су и ученице IV1, Сара Максимовић и Анђела Стефановић. Нису се пласирале даље, али су обе биле одличне.

Професорка српског језика и књижњвности, Данијела Станковић Ћулибрк и наставница српског језика, Гордана Ђоковић, добиле су специјалне повеље, поводом 50 година постојања манифестације.

Вук Радојковић поново први!

Вук Радојковић, ученик наше школе, освојио је прво место на Покрајинској Смотри рецитатора "Песниче народа мог" која је 12. априла одржана у Сечњу.
Ово је Вукова четврта победа на Покрајинском такмичењу, а пети пут да је пласиран на Републичку Смотру.

Честитамо Вуку и желимо му пуно успеха 17. и 18. маја, када ће у Ваљеву бити одржана Републичка Смотра.

vuk pok