Школска 2019/2020. година

Обука за наставнике из области информатике

Директор школе Саша Петровић реализовао је 13. и 14. јануара обуку намењену наставницима и стручним сарадницима.

Прва обука носила је назив "Рад са е-поштом и дигитални правопис", а циљ обуке јесет упознавање са правилима дигиталног правопис и упознавање са ефикасним методама за слање мејлова са прилозима.

Током друге обуке под називом "Преузимање аудио/видео материјала са Интернета и нарезивање материјала на CD и DVD диск" наставници су имали прилику да се упознају са методама за преузимање аудио/видео материјала са Интернета, као и са прогамом за нарезивање аудио/видео материјала на диск.

Један од циљева обуке јесте подизање нивоа дигиталне компетенције наставника и стручних сарадника.

Обуци су присуствовали наставници разредне, наставници предметне наставе и педагог школе.