Ученици сва три одељења 6. разреда су 4. и 5. јун провели на екскурзији са својим одељењским старешинама: Ивом Павловић, Мајом Обрадовић Вукосављевић и Маријаном Илић Виријевић. Овом приликом посетили су Текериш и спомен костурницу, манастир Троношу, Тршић и родну кућу Вука Караџића. Бања Ковиљача је била последње одредиште пред одлазак у Ваљево, где су у хотелу Омницентар имали организовану журку, оброке и ноћење. У петак су обишли Ваљево (Тешњар, Народни музеј и Муселимов конак), а у повратку и Бранковину – гроб и спомен кућу Десанке Максимовић, вајат Ненадовића и Протину школу, где су могли на тренутак бити ђаци школе у 19. веку.
Наши ученици су били похваљени не само од стране својих одељењских старешина, возача, водича и лекара који су ову екскурзију провели са њима, већ и од стране свих предавача и људи који су их угостили у ова два дана.
Маја Обрадовић Вукосављевић
Изабери школску годину
Најновије
-
Наши најбољи!
24. јун 2026.
-
Еколошки датуми у нашој школи
15. јун 2026.
-
ЗАВРШНИ ИСПИТ 2026.
14. јун 2026.
-
"Слободно место" за крај
10. јун 2026.



























