Погодака: 293
Ученици другог разреда су 26.5.2026. год. били у Београду на екскурзији.
Посетили смо зоолошки врт где су имали прилику да виде животиње далеких крајева.
Понављали смо свет око нас посматрајући ушће две реке.
У Храму Светог Саве смо видели Појас Пресвете Богородице и помолили смо се за здравље и срећу свих.
На Авали смо обишли Споменик Незнатном јунаку и попели смо се на торањ где нас је дочекао прелеп поглед на скоро читаву Србију.
Лепо смо се провели, дружили доста научили.
Наташа Николић
Изабери школску годину
Најновије
-
ЗАВРШНИ ИСПИТ 2026.
14. јун 2026.
-
"Слободно место" за крај
10. јун 2026.
-
Злато и бронза на „Кенгуру без граница“
07. јун 2026.















