Стихови Љубивоја Ршумовића „Кад нисам у својој школи, мене моја душа боли.“, најбоље описују како се сви ми осећамо сада, измештени из своје школе!
Међутим, и поред тога потрудили смо се да у нашу учионицу унесемо радост новогодишњих празника!
Ученици су уживали у украшавању учионице и кићењу јелке. На часовима ликовне културе, уз новогодишње песме вредно су израђивали празничне украсе и сваки детаљ носи њихов лични печат и креативност. Посебно место заузимају ирваси – украси за јелку, које су деца са пуно маште и стрпљења направила од дрвених штипаљкица. Заједно са учитељицом потрудили су се да учионица и ходник Дома културе заблиста, засветли, да се зашарени... Претворена је у весели новогодишњи кутак испуњен бојама, светлуцавим детаљима и дечјом радошћу. Активност је донела осећање заједништва, подстакла машту и учинила припреме за празнике још посебнијим.
Одељење I-2
ОШ „ Ђура Јакшић“
Изабери школску годину
Најновије
-
Наши најбољи!
24. јун 2026.
-
Еколошки датуми у нашој школи
15. јун 2026.
-
ЗАВРШНИ ИСПИТ 2026.
14. јун 2026.
-
"Слободно место" за крај
10. јун 2026.






